KALENDARIUM
Ważniejsze wydarzenia 2008 r.

Spotkanie Animatorów

| Decyzje jakie podjęli Animatorzy na spotkaniu 19.01.2008 |

.: W niedzielę 24.02.2008 r. zmarł tragicznie nasz brat ze wspólnoty Kazimierz Ciach, członek wspólnoty Lew Judy od 28 lat, animator grupy, współorganizator kursu alfa, uczestnik służby liturgicznej, członek Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i wspólnoty Żywego Różańca, był współpracownikiem rodziny salezjańskiej; prawy człowiek, życzliwy i wielkiego serca, wierny Bogu, gorliwy w modlitwie, wrażliwy na potrzeby ludzi i służący im z pomocą. Pogrzeb odbył się w miejscowości rodzinnej 1.03.2008 r. W Jego intencji została odprawiona nasza Msza Wspólnotowa 16.03.2008 r.

Pierwsze ogólne spotkanie wspólnoty

Głowne spotkanie wspólnoty odbyło się 16.03.2008 r. w Niedzielę Palmową. Rozpoczęło się ono o godz. 16.00 poświęceniem (w kościele św. Jerzego) przyniesionych przez nas palm, a następnie przeszła procesja do sali św. Eugeniusza, gdzie została odprawiona Msza Święta. Po Mszy miało miejsce nauczanie, które głosił dla nas ks. Mariusz Rosik. Spotkanie zakończyło się ok. godz.19.00 wspólnym biesiadowaniem przy stole.

Konferencja RELaY-u w Sec Centre k/Pragi

REKOLEKCJE MAJOWE 2008