REKOLEKCJE LETNIE w Gródku nad Dunajcem

Słowo Boga - Slowo Życia

Wszystkie nauczania prowadził ojciec Piotr Koloch jeden z pierwszych liderów naszej wspólnoty a obecnie prowadzący parafię w Kvasicy na Morawach.

Materiały z rekolekcji

do ściągnięcia notatki z wykładów o.Piotra Kolocha w formacie .pdf

Świadectwa z rekolekcji

Świadectwo Sylwii

1 Machabejska 2, 52-53, 59-60 52 Czyż nie w czasie pokusy Abraham okazał się wiernym? I zostało mu to poczytane za sprawiedliwość. 53 Józef w czasie największych trudności zachował przykazanie i został panem Egiptu. 59 Chananiasz, Azariasz i Miszael przez wiarę zostali wyratowani z płomienia. 60 Daniel dzięki swej niewinności z paszczy lwów został ocalony.

Bóg dopuszcza w naszym życiu trudności, dopuszcza ... ale nigdy nie zawodzi, wybawia tych, którzy Jemu zaufali. Wszystkie "burze", "przejścia przez ogień" ciężko znosimy. Niechciane doświadczenia pozostawiają w nas blizny, pod którymi rany są często niezagojone. Czujemy się wyniszczeni. Potrzeba nam uzdrawiającej mocy Boga. Tyle w nas niestety nieufności i lęku i małej wiary...

Galeria zdjęć z rekolekcji